طراحی سایت چیست ؟
اکتبر 26, 2020
طراحی سایت با وردپرس (WordPress)
طراحی سایت با وردپرس (WordPress)
اکتبر 28, 2020

قیمت طراحی وبسایت در رشت گیلان

قیمت طراحی وبسایت در رشت گیلان

واقعیت این است که شرکت های طراحی سایت در رشت و یا تهران و با شهرهای دیگر تفاوتی با هم نداند، تنها تفاوت های موجود افراد بومی کارمند برای طراحی وب سایت است و همچنین بازار گسترده و پررقابت در کلان شهری مانند تهران که البته وجود این رقابت زیاد در کنار مشکل تر کردن فعالیت شرکت های IT ویژگی و فواید بسیاری نیز در جهت رشد و توسعه داشته است .

قیمت طراحی وبسایت در رشت گیلان

رقابت شرکت های طراحی سایت در گیلان و رشت:

رشت به عنوان یکی از فعالترین استان ها در زمینه طراحی وبسایت و تجارت الکترونیک می باشد. سایت های زیادی در گیلان توسط شرکت های بومی طراحی شده اند. مزایا استفاده از طراحان گیلانی در دسترس بودن آن ها برای همیشه هست و با حضور مشتریان به دفتر و شرکت ها و نیاز و خاسته های آن ها به صورت حضوری و مشاوره حضوری می تواند کمک بیشتری به پیشرفت و زببایی هرچه بیشتر سایتشان بکند.

رقابت بیشتر مطمئنا باعث پیشرفت بیشتر می شود اما از طرفی کار را برای تازه واردان نیز سخت می کند.یکی مشاغلی که سالهای اخیر رشد بسیار چشمگیری در رشت داشته مشاغل مربوط به نرم افزار،طراحی سایت و کلا علوم حوزه IT بوده است.این امر البته باعث ایجاد رقابت بین شرکتهای نرم افزاری و طراحی سایت در گیلان می شود.همین رقابت باعث می شود بسیاری از شرکت ها که از تکنولوژی و استراتژی های روز دنیا استفاده نمی کنند نسبت به رقبا عقب بمانند.بنابراین در چنین فضایی شرکت های IT و برنامه نویسانی که به مشاغلی مانند طراحی سایت و یا بهینه سازی و سئو سایت ها مشغول هستند در صورتی که بخواهند در این بازار رقابت کنند باید دائما خود را بروز و آپدیت نمایند.البته شرکت های IT  و مخصوصا بسیاری از شرکت های طراحی سایت در گیلان نیز هستند که تنها بدلیل سابقه طولانی خود و مشتریان زیادی که داشته اند توانسته اند در این رقابت بمانند که البته این شرکت ها نیز درصورتی که به فکر بالابردن سطح کیفیت محصولات و همچنین افزایش دانش خود در حوزه طراحی وب سایت یا بهینه سازی نباشند مطمئنا دیر یا زود مجبور به ترک رقابت خواهند شد.

 

پشتیبانی از وب سایت ها طراحی شده :

اگر سایت مشهور برای طراحی وبسایت در نظر داشته باشید باید ریسک پشتیبانی ضعیف آنها را هم بپذیرید زیرا سایت های مشهور به دلیل مشتریان زیاد کیفیت کار و پشتیبانی را آنطور که باید انجام نمی دهند. و حتی مشتری اگر درخواست مشاوره حضوری داشته باشد مطمئنا با رزور قبلی باید انجام شود یا کلا درخواست حضوری از وی سلب می گردد. هر شرکت حرفه ای IT و طراحی وب سایت باید پشتیبانی از وب سایت و محصولات نرم افزاری تولید شده خود را در اولویت برنامه ریزی ها قرار دهد.مهمترین هدف بسیاری از شرکت ها تنها معطوف به تولید و فروش بیشتر شده است و به همین دلیل ساپورت و پشتیبانی از مشتریانی که طراحی سایت خود را به این شرکت ها سپرده اند نادیده گرفته می شود.

قیمت طراحی سایت در رشت:

قیمت طراحی سایت در شهر رشت دارای محدوده بسیار گسترده تری نسبت به سایر شهرها است و این به دلیل وجود انواع شرکت های مختلف با تکنولوژی های متفاوت است. در شهر رشت هم می توانید شرکتی برای طراحی سایت پیدا کنید که با 500.000 تومان یک سایت جوملا با وردپرس به شما تحویل دهد و هم ممکن است شرکتی را بیابید که یک وب سایت اختصاصی را برای شما به قیمت 5.000.000 تومان طراحی می نماید. اما موضوع مهم این است که چه وب سایتی مناسب شماست. همچنین میزان حرفه ای بودن و صداقت شرکت طراحی سایتی که در رشت بنا دارید با آن کار کرده و از خدماتش در یک بازه زمانی طولانی استفاده نمایید نیز بسیار حائز اهمیت است.

قیمت طراحی وبسایت در رشت گیلان

شرکت هوشمند افزار متشکل از تیم های حرفه ای که هرکدام از اعضای آنها سابقه ای طولانی در صنعت IT کشور دارند پشتیبانی گسترده از محصولات خود را یکی از وظایف اصلی و مهم خود می داند.همین امر سبب شده گستره مشتریان این شرکت تنها به تهران محدود نشود و ما این افتخار را داشته ایم با صاحبان مشاغل زیادی از شهرهای مختلف ایران همکاری نموده و رضایت آنها را از کیفیت خدمات و محصولاتمان جلب نماییم.

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت در تهران و یا هر شهر دیگری از ایران هستید که در کنار حرفه ای و معتبر بودن، پشتیبانی کامل از محصولات را تضمین نماید، هم اکنون با مشاوران و متخصصین ما تماس بگیرید.